Race numberFirst NameLast NameEvent Grade EntryClub Name
2RayMartinMasters 50+South Perth CC
5CharlieGargettMasters 40 -49Roues Chaudes CC
6JulianHamiltonsMasters 40 -49South Perth CC
7MikeNolanMasters 40 -49Other
9BrettStapletonMasters 40 -49Roues Chaudes CC
10MatthewTogniniMasters 40 -49Roues Chaudes CC
11LeonVogelsMasters 40 -49Australian Time Trials Association
12DougStewartMasters 40 -49Roues Chaudes CC
15LubaKovalenkoD Grade WomenPeel District CC
140TristanNashD Grade MenMidland CC
141NathanielTanD Grade MenPeel District CC
22ChristopherCooteD Grade MenNorthern Beaches CC
23WilliamEllisD Grade MenMidland CC
24BrianJohnsonD Grade MenSouth West CC
25MarkTancellD Grade MenSouth Perth CC
26BenjaminWalkerdenD Grade MenRoues Chaudes CC
27BrodieHunterD Grade MenOther
28JacquesPretoriusD Grade MenOther
30JiyeonKwonC Grade WomenSouth Perth CC
31RebeccaLewisC Grade WomenAustralian Time Trials Association
32MeganSTALKERC Grade WomenRoues Chaudes CC
33JenineLeppardC Grade WomenOther
142NickGIBBONSC Grade MenSouth Perth CC
39DaleBlincowC Grade MenOther
40WilliamCelisC Grade MenAustralian Time Trials Association
41LukeColumC Grade MenPeel District CC
42JonHansonC Grade MenSouth Perth CC
43IanHarrisonC Grade MenRoues Chaudes CC
44JarrydHeldtC Grade MenOther
45CallumMillard-WebbC Grade MenSouth Perth CC
46NicholasTanC Grade MenPeel District CC
47ColTierneyC Grade MenOther
48Ja-YangYenC Grade MenPeel District CC
49NathanBrownC Grade (M)Midland CC
50DarrenPowellC Grade (M)Track Cycling WA
53KerriFennellB Grade WomenNorthern Districts WA CC
54AnnaHeitzB Grade WomenNorthern Beaches CC
55EmmaTattumB Grade WomenRoues Chaudes CC
56MargaretGollagherB Grade WomenRoues Chaudes CC
57KristaMatthewsB Grade WomenOther
143BenjaminKonigsdorferB Grade MenPeel District CC
144WilsonKwanB Grade MenSouth Perth CC
145HarryYoungB Grade MenOther
65LawrenceConsidineB Grade MenPeel District CC
66MartinDEPIAZZIB Grade MenRoues Chaudes CC
67MartinDolinschekB Grade MenPeel District CC
68ElarKaldaB Grade MenSouth Perth CC
69GavinLawsonB Grade MenNorthern Districts WA CC
70JamieMuirB Grade MenPeel District CC
71KelanaSalehB Grade MenPeel District CC
72DylanWhiteB Grade MenPeel District CC
73BenMcRobbB Grade MenOther
74AronBarclayB Grade MenMidland CC
76AndrewFunamotoB Grade MenOther
77DanielGriffithsB Grade MenNorthern Districts WA CC
78AndrewLilleyB Grade MenSouth Perth CC
79JethroNagleB Grade MenNorthern Beaches CC
82KylieAnticichA Grade WomenNorthern Beaches CC
83CorrieFillmoreA Grade WomenSouth Perth CC
84GwenLossieA Grade WomenRoues Chaudes CC
85EmilyMascaroA Grade WomenMidland CC
86SteffVan AmerongenA Grade WomenPerth MTB Club
146BenMcgrathA Grade MenRoues Chaudes CC
147KieranScottA Grade MenNorthern Districts WA CC
88timSellarA Grade MenNorthern Districts WA CC
91ChrisBeeckA Grade MenOther
92MichaelFreibergA Grade MenMidland CC
93JustinGhoshA Grade MenPeel District CC
94HamishGoaterA Grade Men225 Racing Club
95ChesterHintonA Grade MenMidland CC
96JordanKeightleyA Grade Men225 Racing Club
97MichaelKentA Grade MenNorthern Districts WA CC
98BryceLaniganA Grade MenSouth West CC
99RichardMaherA Grade MenSouth Perth CC
100JacksonMawbyA Grade MenNorthern Districts WA CC
101DavidMcCallumA Grade MenAustralian Time Trials Association
103TomMcCrackenA Grade MenAustralian Time Trials Association
104LewisMcCreaA Grade MenMidland CC
105HenryPennellA Grade MenAustralian Time Trials Association
106MatthewPetersonA Grade MenPeel District CC
107LukePledgerA Grade MenPeel District CC
108JordanSchmidtA Grade MenSouth West CC
109BernieSwartA Grade MenSouth West CC
110JackTwisseA Grade MenMidland CC
111NicholasWardA Grade MenSouth Perth CC
112JaydenWatersA Grade MenNorthern Districts WA CC
113TheoYatesA Grade MenPeel District CC
114JarredAndersonA Grade MenSouth Perth CC
115CraigWigginsA Grade MenAlbany CC
116RickyAndrewsA Grade MenNorthern Beaches CC
117DaleBloorA Grade MenOther
118ChrisGlasbyA Grade MenRoues Chaudes CC
119PatrickSaccani-WilliamsA Grade MenSouth Perth CC