Start TimeRace NumberFirst NameLast NameEvent Grade EntryLicense categoryClub Name
9.301DavidMenarryMasters 50+MAS5South Perth CC
9.30.302RayMartinMasters 50+MAS6South Perth CC
9.313BrianSaundersMasters 40 -49MAS2South Perth CC
9.31.304MarkTaylorMasters 40 -49MAS3Roues Chaudes CC
9.325CharlieGargettMasters 40 -49MAS4Roues Chaudes CC
9.32.306JulianHamiltonsMasters 40 -49MAS1South Perth CC
9.337MikeNolanMasters 40 -49RIDEADULTOther
9.33.308BrettStapletonMasters 40 -49MAS3Roues Chaudes CC
9.349MatthewTogniniMasters 40 -49MAS4Roues Chaudes CC
9.34.3010LeonVogelsMasters 40 -49MAS2Australian Time Trials Association
9.3511DougStewartMasters 40 -49MAS1Roues Chaudes CC
9.35.3012SallyCarterD Grade WomenJNRU13Other
9.3613LizSheehanD Grade WomenRIDEADULTSouth Perth CC
9.36.3014LubaKovalenkoD Grade WomenMAS5Peel District CC
9.3715JohnCarterD Grade MenJNRU15Other
9.37.3016MarkSchmidtD Grade MenMAS4South West CC
9.3817BradleySmithD Grade MenMAS1Other
9.38.3018MitchellSpencerD Grade MenJNRU17Other
9.3919YaroslavVolkovD Grade MenMAS1South Perth CC
9.39.3020JosephOoiD Grade MenNON MEMBERPeel District CC
9.421ChristopherCooteD Grade MenMAS10Northern Beaches CC
9.40.3022WilliamEllisD Grade MenU23Midland CC
9.4123BrianJohnsonD Grade MenMAS4South West CC
9.41.3024MarkTancellD Grade MenMAS6South Perth CC
9.4225BenjaminWalkerdenD Grade MenJNRU19Roues Chaudes CC
9.42.3026BrodieHunterD Grade MenNON MEMBEROther
9.4327JacquesPretoriusD Grade MenNON MEMBEROther
9.43.3028MeeganFyfieldC Grade WomenELITESouth Perth CC
9.4429JiyeonKwonC Grade WomenMAS2South Perth CC
9.44.3030RebeccaLewisC Grade WomenMAS2Australian Time Trials Association
9.4531MeganStalkerC Grade WomenELITERoues Chaudes CC
9.45.3032JenineLeppardC Grade WomenNON MEMBEROther
9.4633DavidEllisC Grade MenELITESouth Perth CC
9.46.3034AlanKearneyC Grade MenMAS1South Perth CC
9.4735RobNewtonC Grade MenMAS4Midland CC
9.47.3036GeorgeRoltC Grade MenMAS1South Perth CC
9.4837BrendonScottC Grade MenNON MEMBERPerth MTB Club
9.48.3038DaleBlincowC Grade MenELITEOther
9.4939WilliamCelisC Grade MenMAS1Australian Time Trials Association
9.49.3040LukeColumC Grade MenU23Peel District CC
9.541JonHansonC Grade MenMAS5South Perth CC
9.50.3042IanHarrisonC Grade MenMAS4Roues Chaudes CC
9.5143JarrydHeldtC Grade MenRIDEADULTOther
9.51.3044CallumMillard-WebbC Grade MenU23South Perth CC
9.5245NicholasTanC Grade MenELITEPeel District CC
9.52.3046ColTierneyC Grade MenMAS1Other
9.5347Ja-YangYenC Grade MenELITEPeel District CC
9.53.3048NathanBrownC Grade MenMAS1Midland CC
9.5449DarrenPowellC Grade MenMAS4Track Cycling WA
9.54.3050MargotBiggsB Grade WomenELITERoues Chaudes CC
9.5551DianneMcAuliffeB Grade WomenELITESouth Perth CC
9.55.3052KerriFennellB Grade WomenELITENorthern Districts WA CC
9.5653AnnaHeitzB Grade WomenMAS5Northern Beaches CC
9.56.3054EmmaTattumB Grade WomenRIDEADULTRoues Chaudes CC
9.5755MargaretGollagherB Grade WomenELITERoues Chaudes CC
9.57.3056KristaMatthewsB Grade WomenNON MEMBEROther
9.5857XavierCooperB Grade MenJNRU19Midland CC
9.58.3058MattHarrisB Grade MenMAS6Peel District CC
9.5959MatthewHarveyB Grade MenJNRU19Midland CC
9.59.3060StephenMc NeillyB Grade MenMAS1Northern Beaches CC
1061OliverSaareB Grade MenELITEAustralian Time Trials Association
10.00.3062JasonHopeB Grade MenNON MEMBEROther
10.0163GervaseVlahovB Grade MenNON MEMBERPeel District CC
10.01.3064LawrenceConsidineB Grade MenELITEPeel District CC
10.0265MartinDepiazziB Grade MenELITERoues Chaudes CC
10.02.3066MartinDolinschekB Grade MenELITEPeel District CC
10.0367ElarKaldaB Grade MenMAS2South Perth CC
10.03.3068GavinLawsonB Grade MenMAS5Northern Districts WA CC
10.0469JamieMuirB Grade MenMAS4Peel District CC
10.04.3070KelanaSalehB Grade MenMAS1Peel District CC
10.0571DylanWhiteB Grade MenMAS1Peel District CC
10.05.3072BenMcRobbB Grade MenNON MEMBEROther
10.0673AronBarclayB Grade MenJNRU19Midland CC
10.06.3074AndrewFunamotoB Grade MenNON MEMBEROther
10.0775DanielGriffithsB Grade MenELITENorthern Districts WA CC
10.07.3076AndrewLilleyB Grade MenMAS1South Perth CC
10.0877JethroNagleB Grade MenELITENorthern Beaches CC
10.08.3078SabineBirdA Grade WomenELITERoues Chaudes CC
10.0979ErinNolanA Grade WomenELITERoues Chaudes CC
10.09.3080KylieAnticichA Grade WomenMAS4Northern Beaches CC
10.181CorrieFillmoreA Grade WomenELITESouth Perth CC
10.10.3082GwenLossieA Grade WomenMAS1Roues Chaudes CC
10.1183EmilyMascaroA Grade WomenJNRU19Midland CC
10.11.3084SteffVan AmerongenA Grade WomenELITEPerth MTB Club
10.1285TimothyHarveyA Grade MenJNRU19Midland CC
10.12.3086TimothySellarA Grade MenU23Northern Districts WA CC
10.1387BrianSingA Grade MenELITESouth Perth CC
10.13.3088BryanStaringA Grade MenELITEOther
10.1489ChrisBeeckA Grade MenELITEOther
10.14.3090MichaelFreibergA Grade MenELITEMidland CC
10.1591JustinGhoshA Grade MenELITEPeel District CC
10.15.3092HamishGoaterA Grade MenELITE225 Racing Club
10.1693ChesterHintonA Grade MenJNRU19Midland CC
10.16.3094JordanKeightleyA Grade MenELITE225 Racing Club
10.1795MichaelKentA Grade MenELITENorthern Districts WA CC
10.17.3096BryceLaniganA Grade MenJNRU19South West CC
10.1897RichardMaherA Grade MenU23South Perth CC
10.18.3098JacksonMawbyA Grade MenU23Northern Districts WA CC
10.1999DavidMcCallumA Grade MenELITEAustralian Time Trials Association
10.19.30100TomMcCrackenA Grade MenELITEAustralian Time Trials Association
10.2101LewisMcCreaA Grade MenU23Midland CC
10.20.30102HenryPennellA Grade MenU23Australian Time Trials Association
10.21103MatthewPetersonA Grade MenELITEPeel District CC
10.21.30104LukePledgerA Grade MenELITEPeel District CC
10.22105JordanSchmidtA Grade MenU23South West CC
10.22.30106BernieSwartA Grade MenELITESouth West CC
10.23107JackTwisseA Grade MenELITEMidland CC
10.23.30108NicholasWardA Grade MenELITESouth Perth CC
10.24109JaydenWatersA Grade MenJNRU19Northern Districts WA CC
10.24.30110TheoYatesA Grade MenELITEPeel District CC
10.25111JarredAndersonA Grade MenU23South Perth CC
10.25.30112CraigWigginsA Grade MenJNRU19Albany CC
10.26113RickyAndrewsA Grade MenNON MEMBERNorthern Beaches CC
10.26.30114DaleBloorA Grade MenNON MEMBEROther
10.27115ChrisGlasbyA Grade MenELITERoues Chaudes CC